Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Odciecię?? ale czego zapłonu??

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Odciecię?? ale czego zapłonu??

    Bardzo ładnie się prezentuje wnętrze z radiem Bolero, bardziej elegancko niż ze Swing`iem. Teraz skórzana kierownica by tu pasowała
    Gratki auta!

  • #2
    [O2] Odciecię?? ale czego zapłonu??

    Witam jestem na etapie montażu dodatkowego zabezpieczenia samochodu. Instaluję blokade smartblok i tam jest odcięcie jakiegoś obwodu. To jest moje pytanie co najlepiej jaki obwód odciąć?? Ten smartblok miałem już zainstalowany w wcześniejszym aucie, przed sprzedażą wymontowałem go i jest to urządzenie sprawdzone, ale nic nie jest długo wieczne. Dlatego chciałbym zrobić odcięcia jakiego obwodu który jest potrzebny przy starcie tak aby podczas jazdy to uradzenie nie miało wpływu na prace silnika. Myślałem już o odciećiu bezpiecznika numer , który jest 10 amperowy tylko jak podczas jazdy sie zawiesi smartblok to może byc problem a jeszcze co gorsze przy wyprzedzaniu. Ma ktoś jakis pomysł bardzo prosze o radę??

    [ Dodano: Sob 15 Sty, 11 23:03 ]
    Doda octavia 2 tdi1.9 BXE

    Komentarz


    • #3
      kolego z tego co się orientuje to na forum takie rzeczy jak zabezpieczenie auta,( np.gdzie montuje się przycisk odcięcia? jakies porady jak wy macie? itp) - są niemile widziane, bo z skąd wiesz czy Twojego tematu nie czyta tutaj jakiś złodziej itd Potraktuj to za dobrą radę :wink: ,
      ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
      Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

      Komentarz


      • #4
        Mi nie chodzi, że dokładnie opisać gdzie jaki guzi czy coś. Poprostu chciałbym się dowiedziedzieć czy jest tak możliwośc. Jeśli ktoś chciałby mi poóm co to prosze pisać w takim wypadku na PRIV. A jeżeli nie do proszę moderatora o usunięcie tego tematu. Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez piotrmax
          Poprostu chciałbym się dowiedziedzieć czy jest tak możliwośc.
          Jest taka możliwość.
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Jak ktoś chce pomóc to proszę uderzyć do kolegi na PW.
            BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

            SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X